Informacje o stronie

Strona Archiwum Nauki PAN i PAU w Krakowie została oficjalnie uruchomiona w sierpniu 2004r. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym można będzie znaleźć informacje dotyczące tego wszystkiego, co jest związane z działalnością Archiwum. Strona ciągle się rozwija, wiec będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i nowe pomysły na temat tego, co chcielibyście drodzy Internauci jeszcze tu znaleźć.


Prawa autorskie, własność intelektualna

Prezentowane materiały oraz cała zawartość stron internetowych Archiwum chronione są prawami własności intelektualnej. Zawarte tam informacje, teksty, zdjęcia i ilustracje mogą być wykorzystywane wyłącznie do niekomercyjnego, osobistego użytku i poza oglądaniem nie mogą być w jakimkolwiek celu reprodukowane, modyfikowane, przenoszone, sprzedawane lub publikowane, w całości ani w części, bez wcześniejszego pisemnego zezwolenia Archiwum Nauki PAN i PAU w Krakowie.

Polityka prywatności

Internauci korzystający z naszego serwisu pozostają anonimowi tak długo, aż sami nie zdecydują inaczej. Informacje zawarte w logach systemowych (np. adres IP) są przez Archiwum wykorzystywane w celach technicznych, związanych z administracją naszych serwerów. Poza tym adresy IP są wykorzystywane do zbierania ogólnych, statystycznych informacji demograficznych takich jak region, z którego łączy się z nami internauta.

Strona Archiwum wykorzystuje technikę "cookie" do ustalenia które części naszego serwisu są najchętniej oglądane, by w ten sposób rejestrować aktywność odwiedzających oraz udoskonalać tę stronę, czyniąc ją bardziej użyteczną. Prosimy zwrócić uwagę, że Użytkownik może ustawić przeglądarkę tak, aby ta nie dopuszczała plików "cookie" lub ostrzegała o ich wysyłaniu.

Kontakt

Użytkownicy, którzy mają jakieś pytania dotyczące niniejszej deklaracji ochrony prywatności, czy praktyk stosowanych na tej stronie proszeni są o wysłanie uwag pod adres: webmaster@archiwum-nauki.krakow.pl.