plakat orient


Aktualności

Zaproszenie na wystawę - Orient biski i daleki


Archiwum Nauki PAN i PAU zaprasza na wystawę Orient biski i daleki. Otwarcie ekspozycji nastąpi w piątek 15 czerwca 2018 o godzinie 14.30 w sali wystawowej Archiwum Nauki PAN i PAU przy ul. św. Jana 26 w Krakowie. Wystawa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 –15.00 do 26 października 2018


Starsze informacje:

 • Uwaga- zmiany godzin funkcjonowania Pracowni Naukowej

  Informujemy, że z dniem 1.03.br. zmianie ulegają godziny funkcjonowania Pracowni Naukowej. Będzie ona czynna w godzinach: poniedziałek od 8:00 do 17:00, środa od 11:00 do 17:00, w pozostałe dni bez zmian.


 • Ogłoszenie o wyniku konkursu na stanowisko dyrektora Archiwum Nauki PAN i PAU

  Zgodnie z § 9, ust. 2 Statutu Archiwum Nauki PAN i PAU oraz § 7 Regulamin Konkursu na stanowisko Dyrektora pomocniczej placówki naukowej Polskiej Akademii Nauk i Polskiej Akademii Umiejętności działającej pod nazwą Archiwum Nauki PAN i PAU informujemy, że 29 listopada 2017 roku Komisja konkursowa wybrała dra Adama Górskiego na kandydata na stanowisko dyrektora Archiwum Nauki PAN i PAU. Wybór został zatwierdzony przez Radę Naukową Archiwum Nauki.


 • Uwaga

  Informujemy, że w dniu 12 grudnia b.r. Pracownia Naukowa będzie czynna w godzinach 11.00-15.45.


 • Zaproszenie na wystwę

  Polska Akademia Umiejętności, Archiwum Nauki PAN i PAU zapraszają na otwarcie wystawy: Z myślą o przyszłości nauki i Ojczyzny. Ofiarodawstwo na rzecz Polskiej Akademii Umiejętności, które odbędzie się w czwartek 16 listopada br. o godz.13.15 w sali wystawowej Archiwum Nauki przy ul. Św. Jana 26. Wystawa towarzyszy konferencji naukowej Mecenasi i darczyńcy w dziejach nauki polskiej. AU i PAU w kręgu społecznej troski.


Zobacz więcej>>