Uwaga-zamknięcie Czytelni od 16 listopada do 8 grudnia

Informujemy, że w dniach od 16 listopada do 8 grudnia br. Pracownia Naukowa będzie nieczynna.


Aktualności

Zaproszenie na wystwę


Polska Akademia Umiejętności, Archiwum Nauki PAN i PAU zapraszają na otwarcie wystawy: Z myślą o przyszłości nauki i Ojczyzny. Ofiarodawstwo na rzecz Polskiej Akademii Umiejętności, które odbędzie się w czwartek 16 listopada br. o godz.13.15 w sali wystawowej Archiwum Nauki przy ul. Św. Jana 26. Wystawa towarzyszy konferencji naukowej Mecenasi i darczyńcy w dziejach nauki polskiej. AU i PAU w kręgu społecznej troski.


Starsze informacje:

  • Zaproszenie na wystwę

    Polska Akademia Umiejętności, Archiwum Nauki PAN i PAU zapraszają na otwarcie wystawy: Polscy uczeni w świecie. Wymiana inspiracji i wiedzy w kontaktach uczonych Europy Środkowej, które odbędzie się w poniedziałek 16 października br. o godz.16.30 w sali wystawowej Archiwum Nauki przy ul. Św. Jana 26. Wystawa towarzyszy V Kongresowi Polskich Towarzystw Naukowych w Świecie.


  • Zaproszenie na wystwę

    KRAKOWSKA GALERIA EKSLIBRISU, ARCHIWUM NAUKI PAU i PAN Serdecznie zaprasza TWÓRCÓW, KOLEKCJONERÓW I PRZYJACIÓŁ EKSLIBRISU na WYSTAWĘ EKSLIBRISÓW i Małych GRAFIK KRZYSZTOFY LACHTARY. Wystawa połączona ze spotkaniem przyjaciół ekslibrisu odbędzie się dnia 16 września 2017 r. w sobotę o godz.12.00 w Archiwum Nauki PAU i PAN w Krakowie przy ul. św. Jana 26


  • Zaproszenie

    Z przyjemnością informujemy, że na stronie inwentarz.tnk.krakow.pl został udostępniony w formie elektronicznej inwentarz akt Towarzystwa Naukowego Krakowskiego obejmujący pierwszą część zdigitalizowanych materiałów (ok.8600 skanów). Zapraszamy do odwiedzenia strony.


Zobacz więcej>>